Print

Gemeentelijke commissie voor ruimtelijke ordening

De Gemeentelijke Commissie voor Ruimtelijke Ordening (GECORO) is de adviesraad voor ruimtelijke ordening op het niveau van de gemeente.

Het nieuwe decreet op de ruimtelijke ordening van 2000 geeft de GECORO allerlei opdrachten in het lokaal ruimtelijk beleid. De voornaamste daarvan hebben te maken met planning.

Samenstelling

Deskundige Leden

Rudy Janssens, voorzitter, Diestsestraat 181 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (rudyjanssens48@skynet.be) 013 77 52 06

Tim Jacquemyn, Wijnputstraat 39 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (info@j-d.be)
Rudy Claes, Sparrenlaan 9 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (rudy.claes.prive@gmail.com)
Marjolein Janssens, Diestsestraat 98 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (marjolein.janssens@architectengroep-janssens.be)
Nathalie Peeters, Groenstraat 13A te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (nathalie.peeters1@telenet.be)

Maatschappelijke Geledingen

Jean-Pierre Branders (milieu & natuur), Isabellaplein 5 bus 2 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (jean.pierre.branders@skynet.be)
Alfons Robert (landbouw), Basilieklaan 236 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Willy Das (werknemers), Grensstraat 26 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (willy.das1@telenet.be)
Luc Huygens (werkgevers), Weg Messelbroek 156 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (huygens.jannes@telenet.be)
Ils Lissens (handelaars), Basilieklaan 77 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (info@immolissens.be)
Kjell Corens (toerisme), Dijk 6 te 3272 Scherpenheuvel-Zichem (kjell.corens@bib.kuleuven.be)
Hilde Laureys (jeugd/sport/cultuur), Rode 28 te 3272 Scherpenheuvel-Zichem (hilde.laureys159@hotmail.com)

Patrick Wellens, secretaris, gemeentelijk stedenbouwkundig ambtenaar (patrick.wellens@scherpenheuvel-zichem.be) 013 35 24 11