Print

Gemeentelijke commissie voor ruimtelijke ordening

De Gemeentelijke Commissie voor Ruimtelijke Ordening (GECORO) is de adviesraad voor ruimtelijke ordening op het niveau van de gemeente.

Het nieuwe decreet op de ruimtelijke ordening van 2000 geeft de GECORO allerlei opdrachten in het lokaal ruimtelijk beleid. De voornaamste daarvan hebben te maken met planning.

Samenstelling

Deskundige Leden

Rudy Janssens, voorzitter, Diestsestraat 181 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (rudyjanssens48@skynet.be) 013 77 52 06

Tim Jacquemyn, Wijnputstraat 39 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (info@j-d.be)
Danny Kusters, Kasteelstraat 12 te 3272 Scherpenheuvel-Zichem (Danny.kusters3@telenet.be)
Marjolein Janssens, Diestsestraat 98 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (marjolein.janssens@architectengroep-janssens.be)
Nathalie Peeters, Groenstraat 13A te 3270 Scherpenheuvel-Zichem (nathalie.peeters1@telenet.be)

Maatschappelijke Geledingen

José Langendries (milieu & natuur), Vossekotstraat 85 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (linda.brams@skynet.be)
Alfons Robert (landbouw), Basilieklaan 236 te 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Willy Das (werknemers), Grensstraat 26 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (willy.das1@telenet.be)
Linda Neirinck (werkgevers), Montgommerystraat 18 te 3290 Diest (1.neirinck@beckers.mercedes-benz.be)
Paul Goris (handelaars), Langestraat 27 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (nvsudrin@telenet.be)
Kjell Corens (toerisme), Dijk 6 te 3272 Scherpenheuvel-Zichem (kjell.corens@bib.kuleuven.be)
Erna Boogaerts (jeugd/sport/cultuur), Kwalijkstraat 9 te 3271 Scherpenheuvel-Zichem (erna.boogaerts@telenet.be)

Patrick Wellens, secretaris, gemeentelijk stedenbouwkundig ambtenaar (patrick.wellens@scherpenheuvel-zichem.be) 013 35 24 11